Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Blauw De hoofdpersoon van Blauw rekende erop dat hij ooit nog wel eens gelukkig zou worden. Relaties zijn echter niet zijn sterkste punt, het geluk ontglipt hem st... »
De onbekende wereld van Henk Melgers Henk Melgers (1899-1973) is een interessante Groningse schilder, die tot nu toe in de schaduw is gebleven van tijdgenoten als Altink, Wiegers en Dijkstra. Me... »
H.N. Werkman 1882-1945 Drukker en schilder, zakenman en dichter, vader en bohemien, Groninger en avant-gardist - Hendrik Nicolaas Werkman (1882-1945) is het allemaal. In 1908 richt... »
Gerrit Benner De omvangrijke monografie Gerrit Benner is verschenen bij het gelijknamige tentoonstellingstweeluik in het Fries Museum te Leeuwarden en Museum Belvédère t... »
Zonlicht en warmte spelen met de kleur Bé Kracht (Garnwerd, 1933) groeide op met maar één wens: kunstenaar worden. Op aanraden van Ploegschilder Jannes de Vries, die zijn talent herkende, mocht... »
Reinder Brolsma (1882-1953) Yn dit diel fan Skriuwers yn byld wurdt in represintatyf byld jûn fan Reinder Brolsma (1882-1953), troch syn biograaf Doeke Sijens, yn tal fan fotos en do... »
Eeuwige trouw De fans hebben er lang op moeten wachten, maar nu komt hij er dan aan: het derde en laatste deel van Tavenier: Eeuwige trouw. De nieuwste ontwikkelingen in h... »