Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Joe Biljoen Joe is de rijkste twaalfjarige jongen van de hele wereld. Hij heeft alles wat hij zich maar kan dromen: zijn eigen racewagen, hopen geld en zelfs een orang-o... »
Mr Stink Illustrated by Quentin Blake. The second original, touching, twisted, and most of all hilarious novel... »
Opa vlucht De opa van Jack was ooit een gevreesd gevechtspiloot.<br/>In de Tweede Wereldoorlog verdedigde hij zijn vaderland,<br/>vliegend in een razendsnelle Spitfire.... »
De ergste huisdieren van de wereld Na de ergste ouders, ettertjes en leerkrachten, krijg je nu de verhalen over de ergste huisdieren van de wereld. Je zult nooit meer op dezelfde manier naar h... »
Broodje rat Het ziet er niet goed uit voor Zoe. Haar stiefmoeder Sheila is zo lui dat ze Zoe zelfs vraagt om in háár neus te pulken! Op school krijgt Zoe het hard te v... »
Beer zegt BOE! Op het allerhoogste puntje van de wereld, woonde een superbrutale ijsbeer. Hij vond niets leuker dan ... Boe! Inderdaad: niets leuker dan andere dieren te la... »