Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
En toen wisten we alles Komt er een dag waarop we de waarheid vinden? Komt er een dag waarop we alles weten, ongeluk en misverstand tot het verleden behoren, dieren rechten hebben e... »
Zo begint iedere ziener Komt er een dag waarop we de waarheid vinden? Komt er een dag waarop we alles weten, ongeluk en misverstand tot het verleden behoren, dieren rechten hebben e... »
Een stok om mee te denken Wat was er eerst, de mens of de stok? Het eerste werktuig van de mens zou een stok zijn geweest, maar zonder die stok om mee te slaan was hij geen mens gewor... »
Oordeel zelf Coen Simon – Oordeel zelfCoen Simon, een van de meest originele opiniemakers van dit moment, geeft de lezer originele en geestige handvaten om te overleven... »
Zo begint iedere ziener Genomineerd voor de Socrates Wisselbeker.<br/> <br/>Sommige gebeurtenissen zijn zó toevallig dat het moeilijk is er geen boodschap in te zien. Maar een bood... »
Oordeel zelf Coen Simon – Oordeel zelfCoen Simon, een van de meest originele opiniemakers van dit moment, geeft de lezer originele en geestige handvaten om te overleven... »
Human Interior Voor de rubriek ‘Binnenkijken’ in NRC Handelsblad ging Thijs Wolzak zes jaar lang wekelijks langs bij mensen met een bijzonder huis. Hij bekeek nauwkeuri... »
De koning met het gipsen been Coen Simon beschrijft hoe hij als kind onder de indruk was van zijn buurman en hoe deze man zijn held werd. Hij neemt de lezer mee op een zoektocht: Wat maak... »
Wachten op geluk De filosofie van het verlangenGenomineerd voor de Socrates WisselbekerDe moderne mens wil te veel, tenminste zo luidt zijn zelfdiagnose. Dus storten we ons m... »