Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Infocratie <p>In zijn nieuwe boek ‘Infocratie’ beschrijft Byung-Chul Han de huidige crisis van de democratie met het oog op deze digitalisering van het publieke dom... »
De transparante samenleving 'Transparant worden de dingen als ze al dat negatieve wegwerken, als ze worden afgevlakt en gladgestreken en zich soepeltjes voegen naar het rimpelloos strom... »
Vita contemplativa <p>Dit boek is een uitgave van Ten Have/De Nieuwe Wereld. </p><p>De Duits-Koreaanse filosoof Byung-Chul Han is een van de belangrijkste denkers van dit momen... »
De palliatieve maatschappij <p>Dit boek is een uitgave van Ten Have/De Nieuwe Wereld. </p><p>In zijn nieuwe essay ‘De palliatieve maatschappij’ werpt Byung-Chul Han een kritisch lic... »
De terugkeer van Eros In dit nieuwe essay analyseert de spraakmakende Duitse filosoof Byung-Chul Han het verdwijnen van de liefde. In een samenleving vol narcisme wordt de 'Ander'... »
Vita contemplativa <p>De Duits-Koreaanse filosoof Byung-Chul Han is een van de belangrijkste denkers van dit moment. In zijn nieuwe boek biedt hij een inspirerend alternatief v... »