Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Privacy in het internettijdperk In de strijd om de klant wordt het steeds belangrijker te weten met wie we zaken doen. Daarom wordt steeds meer geregistreerd van relatie in sociale netwerke... »
Survivalgids voor de Digitale Jungle Wie met technologie in aanraking komt, heeft altijd een beveiligingsprobleem. Met de dagelijkse stroom aan berichten over de onveiligheid rond ICT rijst de v... »
Privacy en internet In de strijd om de klant wordt het steeds belangrijker te weten met wie we zakendoen. Daarom wordt steeds meer geregistreerd: van relaties in sociale netwerk... »
Ontdek snel: bescherming tegen cybercrime Steeds meer mensen worden getroffen door cybercrime. Nieuwe ontwikkelingen zoals social media, wifi, internetbankieren en de cloud brengen beveiligingsrisico... »
Bescherming tegen cybercrime Steeds meer mensen worden getroffen door cybercrime. Nieuwe ontwikkelingen zoals social media, wifi, internetbankieren en de cloud brengen beveiligingsrisico... »
De rode hack 'Geachte heer, mevrouw,Zojuist checkte ik mijn bankrekening en zag ik iets vreemds. Tot mijn grote verbazing bedraagt mijn saldo 5.084.646,45 euro, terwijl h... »
De rode hack [Fragment]‘Geachte heer, mevrouw,Zojuist checkte ik mijn bankrekening en zag ik iets vreemds. Tot mijn grote verbazing bedraagt mijn saldo 5.084.646,45 eur... »
Digitale stormvloed De technologische ontwikkelingen komen als een stormvloed opons af. De eindeloze opslag van gegevens, reusachtige rekenkracht,big data, kunstmatige intellige... »
Open kaart De OV-chipkaart is een van de beruchtste ICT-projecten uit de Nederlandse geschiedenis. Een project van vele miljarden, waarvan duidelijk is dat eigenlijk ni... »