Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Op kot met Jentel in het vierde jaar Alsof Jentel nog niet genoeg werk had, past ze dit jaar ook op twee kleine meisjes. Ze heeft het zo druk dat ze niet ziet dat een van haar vriendinnen het mo... »
De ontvoering van Anaïs Anaïs (5) woont in een verschrikkelijk tehuis, midden in Parijs. Een triest leven! Ze wil ontsnappen en op een fijne plaats gaan wonen. Maar hoe moet ze dat... »
Gevleugelde dromen Abbey! Een Britse meid bruisend van leven! Met een neus voor gevaar (maar niet om het te vermijden)! Deze vijftien jaar oude meid leeft voor de kick. Of ze n... »
De hamer des onschuld Zoë Kingsley is intelligent, wilskrachtig en weet wat ze wil.Het familiefortuin heropbouwen. De naam Kingsley in ere herstellen.Maar dan moet ze voorkomen d... »
Amalia's droom De start van een nieuwe saga in de wereld van IctiluniOorlog in het noorden! Amalia droomt ervan om een groot krijger te worden. Alleen, ze is ziek. Soms is ... »
Op kot met Jentel in het tweede jaar OH MY GOD! De meisjes zitten op kot bij de nonnen! Onder het streng toeziende oog van Moeder Overste studeren ze niet alleen hard. Ze knappen ook klusjes op ... »
Het verdriet van de vissers Een vissersstadje aan de Franse kust. Perfect voor een kalme vakantie! Maar schijn bedriegt. Een oud conflict dreigt helemaal uit de hand te lopen.Een zaak v... »
Op kot met Jentel in het derde jaar Jentel en Carla werken nu als receptionistes in een van de meest chique hotels van de stad en verdienen eindelijk wat meer geld; maar het is niet makkelijk o... »
Op kot met Jentel in het derde jaar Schouders recht! Rok in de plooi, en een mooie glimlach! Jentel en Carla verdienen een centje bij door in een chique hotel te werken. Lang duurt het niet, vo... »
Peeters Björn Zomerbundel 2018 Start de zomer goed met deze wervelende zomerbundel! Maar liefst acht kortverhalen van de hand van Peeters Björn! En ze spelen zich allemaal af in één van... »