Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Laat Eend met rust! Geen gekwaak meer! Geen gesnater meer!En geen GESPETTER meer!Eend is op zoek naar een rustige, stille vijver. Hij wil ALLEEN zijn. En daar heeft hij alles vo... »
Kleine schildpad en de grote zee Kleine Schildpad houdt zielsveel van de grote zee. Ze maakt jarenlang steeds dezelfde reis naar de prachtige koraalriffen aan de andere kant van de wereld. M... »
Tot aan de sterren en daar voorbij Ik hou van je tot aan de STERREN die glinsteren in de nacht.Vertellen hoeveel je om iemand geeft, kan op vele manieren. Dit mooie boek is de perfecte manier ... »
Waar is mama? Bruin Konijntje wil een knuffel van mama! Maar waar is mama?Kijk onder de flapjes en maak kennis met een heleboel schattige dieren. »
Welterusten mijn kleine ster De zon gaat onder, kom mee en pak mijn hand.Samen beleven we mooie avonturen in dromenland.Een magisch bedtijdboekje, waarin je samen met Grote Beer en haar ... »
Droom zacht De maan schijnt, de sterren stralen zacht. Uil gaat vliegen in de donkere nacht.Vlieg mee met Uil langs zachte wolken, knisperende blaadjes en ruwe boomstamm... »