Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
In een sluier gevangen & Uit liefde voor mijn kind De Amerikaanse Betty trouwt met de Iraanse Moody. Zij hebben een gelukkig huwelijk, vooral na de geboorte van hun dochtertje Mahtob. Maar tijdens een vakanti... »
In een sluier gevangen De Amerikaanse Betty trouwt met de Iraanse Moody. Zij hebben een gelukkig huwelijk, vooral na de geboorte van hun dochtertje Mahtob. Maar tijdens een vakanti... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });