Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hoop en geloof in liefde Sara wordt achtervolgd en vlucht het bos in. Ze schuilt in een blokhut vanwege een hevige regenbui. De blokhut is momenteel niet bewoond en staat in het bos ... »
De stem van een engel Lucy woont bij de familie Cavanaugh, die haar op dertienjarige leeftijd geadopteerd heeft. Haar jongste broer William woont, net als zij, nog thuis. Ze is do... »
Oma's rozengeur en buurmannen Eva Smits woont in het huis van haar overleden oma. Ze heeft de indruk dat haar oma daar nog steeds rondwaart en zich kenbaar maakt met een rozengeur, welke ... »
Geluk bij een ongeluk Wat kan je doen als je na een doodvermoeide werkdag een ongeluk veroorzaakt en er achter komt dat de enige inzittende van de andere auto waar je tegen aan ge... »
De roze erfenis Sijmen de Graaf was jarenlang zanger op topniveau, maar na een aangrijpende gebeurtenis heeft hij zich teruggetrokken uit de muziekwereld. Op een dag wordt h... »
De Blauwe Dolfijn Sem, Maarten en Paul hebben een bedrijf waar ze zeiljachten ontwerpen en bouwen. Hun nieuwste ontwerp willen ze op spectaculaire wijze onder de aandacht van ... »
Er was eens... Caroline leeft in een sprookje. Haar familie is rijk en woont op een kasteel in Ierland. Maar er bestaan echter geen sprookjes. Haar vader verspeelt het fami... »
Verloren herinnering Matt Cavanaugh wordt in een bar aangesproken door Julia. Na een paar wijntjes valt ze bewusteloos aan zijn voeten. Matt besluit Julia te helpen en laat haar ... »