Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mambo Jambo Een enkele reis Nieuwe Wereld, naar de waanzin van Rio de Janeiro en de verraderlijke rust van Paraguay.Hij wilde zijn verleden vergeten. Zij, twintig jaar j... »
Op reis door de Algarve met Arthur van Amerongen Arthur van Amerongen (1959) woont in de Algarve. Het wemelt er van de Nederlanders die de sombere Hollandse winters willen ontlopen. Zon, strand en kroeg zor... »
De wijngids voor de Algarve en de Alentejo Portugal is in alle opzichten het laatste paradijs van Europa: zon, zee, strand, ongerepte natuur, een pure keuken en betaalbare topwijnen. Tijd speelt er ge... »
Portugal voor bonvivanten Arthur van Amerongen (11 jaar Algarve) en Arie Pos (33 jaar Porto) verbazen zich nog iedere dag over Portugal en de Portugees. Voor Portugal voor bonvivanten... »
Het grote foute jongens boek De populaire columnisten Rob Hoogland (De Telegraaf) en Arthur van Amerongen (de Volkskrant, HP/De Tijd) vertegenwoordigen twee verschillende werelden, maar ... »