Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De reis naar Sachalin Met een nawoord van Frank WestermanIn april 1890 vertrekt Anton Tsjechov naar Siberië en het eiland Sachalin, dat in het uiterste oosten van Rusland ligt. ... »
Misdaad en méér Fluister langzaam: "Ed McBain..." en ervaar hoe het kippenvel op uw armen rijst. »
Wat zag hij? Schrijvers die de kneepjes van het griezelvak kennen houden u uren, dagen- en nachtenlang in hun greep!Wat zag hij?Het huis,De moord,De man uit de neus,Lief ... »
Op kamers De Verzamelde verhalen van Anton Tsjechov zijn in een gloednieuwe vertalingverschenen in onze vermaarde Russische Bibliotheek. In januari 2010 verscheen het ... »
Je wordt bedankt! Het naderend pensioen: een nachtmerrie of een zegen? Waar de een in paniek raakt bij het vooruitzicht van een grote leegte, kijkt de ander ernaar uit om alle... »
Verhalen over liefde Liefdevolle verhalen live voorgedragen in het Betty Asfalt Complex op 14 februari 2016. Met de acteurs Petra Laseur, Marcel Faber en Ludwig Bindervoet. Inhou... »