Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De bewaker die Sherlock heette De Nederlands-Duitse Dieter Jansen heeft op Schiphol iets merkwaardigs meegemaakt. Hij is ingehuurd als bodyguard voor een Zweedse popartiest die door Europa... »
De dame die niet om hulp had gevraagd Robbie Corbijn vertelt over een uitzonderlijke zaak die hij meemaakte toen hij nog bij de politie werkte. Mevrouw Olde Meierink is op hoge leeftijd en woont ... »
De geliefde die in het veen verdween Bijna zeven jaar geleden verdween vastgoedhandelaar Guido Eickhout in de Hoge Venen in België. Hij werd al enige tijd belaagd door criminelen. Zijn verloofd... »
Het meisje dat bleef rondhangen Een eenzijdig auto-ongeluk is meestal geen reden voor Robbie Corbijn om in actie te komen. Wilco Cornelissen reed tegen een boom en ligt sindsdien in coma. E... »
De arts die de weg kwijt was Dokter Thomas van Ooijen heeft pas een huisartsenpraktijk overgenomen in het Laakkwartier in Den Haag. Om één uur 's nachts wordt hij opgeroepen voor een s... »
De mysteries van Robbie Corbijn “Een verhalenbundel die de liefhebber van klassieke misdaadverhalen zeker zal kunnen bekoren” - BiblionEen van de mysteries verschijnt in het gerenommeer... »
Het bruidje dat geen afscheid nam De Syrische vluchtelinge Saïda ontmoette in Nederland de welgestelde Fin Samuel Höglund, die in eigen land de reputatie heeft een ladykiller te zijn. Het t... »
Meer mysteries voor Robbie Corbijn In Gouda ontdekt een vrouw na de dood van haar vader, een voormalig museumdirecteur, dat hij op zijn zolder een gestolen Jan Steen bewaarde. Of is het schild... »