Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ongeluk In Ongeluk laat Anne zien dat je de moeilijke dingen van het leven niet weg hoeft te poetsen: ze zijn er nu eenmaal. Vaak leren ze je echter ook weer dingen ... »
Memory: de ark van Noach Memory: elk kind kan het spelen vanaf ongeveer vier jaar en het is een gezellige activiteit voor het hele gezin.Deze uitvoering valt op door de prachtige ill... »
Vrouwenagenda De agenda voor vrouwen die op zoek zijn naar de balans tussen leven en geleefd worden.
Komend jaar word je er elke week bij geholpen: je zoektocht naar wat ... »
Mijn moment met God Deze prachtige kalender helpt je om regelmatig een stil moment met God door te brengen. Iedere week bevat een overdenking, vragen om over na te denken en een... »
VrolijkAgenda Groot Deze agenda is voor veel vrouwen een onmisbaar product geworden. Hij biedt net dat beetje extra dat voor christenvrouwen belangrijk is.<br/>Kleur is overal o... »
Gewijd genieten Stilte is zeldzaam. Je moet er soms bewust tussenuit breken, naar de<br/>hei, een klooster of andere stille plek, om jezelf tot rust te brengen.<br/>In dit b... »
Op je mooist! Er mooi uitzien: wie wil dat niet? Toch roepen<br/>veel mensen dan al snel: echte schoonheid zit<br/>vanbinnen. Net alsof het één het ander uitsluit.<br/>M... »
VrolijkAgenda Deze agenda is voor veel vrouwen een onmisbaar product geworden. Hij biedt net dat beetje extra dat voor christenvrouwen belangrijk is.<br/>Kleur is overal o... »