Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Papa, waar ben je? Ontroerend en persoonlijk verhaal van een dochter over het dementieproces van haar vader. Voor alle mantelzorgers die zoeken naar herkenning. Voor alle mante... »
Opa's zakmes Daniëls opa is naar het verpleeghuis gegaan. Daniël heeft hier veel vragen over, die zijn moeder niet beantwoordt. <br/>Oma heeft een verrassing voor Dani... »
Rouwen tussen eb en vloed In haar gedichten geeft Anne Remijn gevoelens weer van rouw, verdriet, pijn, gemis en vooral van liefde. Zij maakt hierbij gebruik van metaforen en beelden, ... »
Opa's zakmes Daniëls opa is naar het verpleeghuis gegaan. Daniël heeft hier veel vragen over, die zijn moeder niet beantwoordt. Oma heeft een verrassing voor Daniël: z... »