Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ga je lekker op vakantie naar Dubai? Zon tanken in de winter? Maak van deze reis een episch reisversla... »
Reisdagboek Het perfecte travel journal! Laat je inspireren door alles wat er op je reis gebeurt. Onverwachte ontmoetingen, nieuwe inzichten en doodlopende wegen... Het ... »
Reisdagboek Camper Met de camper eropuit. Nederland? Europa? Amerika? Afrika? De wereld is groot, je herinneringen zijn groot. Vergeet niets van alle hoogtepunten. Dit reisdagb... »
Cappuccino in Jordanie 'We zijn beland in een wereld vol chocola, ham, kerriepoeder en zalm.' - Een beschrijving van Petra uit de 19e eeuw. Als je zelf naar Jordanië reist, in ged... »
Waar komt de naam Schiphol vandaan? Wat is het oudste museum van Nederland? Hoeveel kroketten eten wi... »
Reisdagboek Mexico Wie de sombrero past zet ‘m op. Maak je reis nog mooier met dit reisdagboek. Er is volop ruimte voor al je plannen. Kleur je route in op het kaartje. Notee... »
Cappuccino in Curacao Een reis van strand naar Shrek, van Blue Curaçao naar Broadway. Weet jij wat Madurodam en Indonesië met Curaçao te maken hebben? Ga mee naar je favoriete ... »