Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een verhaal van liefde en duisternis Amos Oz groeide op als enig kind van een afstandelijke, rationele vader en een romantische, depressieve moeder, in een kleine, volgepakte woning, waar boeken... »
Onder vrienden De in elkaar hakende verhalen in <i>Onder vrienden</i> spelen zich af in de fictieve kibboets Jikhat, halverwege de jaren vijftig. Ze schetsen wonderlijk sub... »
Dorpsleven Tel Ilan is een dorpje in het noorden van Israël. Met zijn wijn- en boomgaarden en bouwvallige onderkomens van seizoenarbeiders doet het dorp denken aan de ... »
Een verhaal van liefde en duisternis Amos Oz groeide op als enig kind van een afstandelijke rationele vader en een romantische depressieve moeder in een kleine volgepakte woning waar boeken de h... »
Onder vrienden Onder vrienden van Amos Oz speelt zich af in een kibboets in de jaren vijftig. Alles draait om gelijkheid, naastenliefde en saamhorigheid, maar de regels zij... »
Judas In <i>Judas</i> keert Amos Oz terug naar de omgeving van zijn meest succesvolle en geliefde boeken: het Jeruzalem van halverwege de twintigste eeuw. <i>Judas... »
Verzen van het leven en de dood Tel Aviv, de jaren tachtig. Een schrijver van middelbare leeftijd drinkt wat in een café voorafgaand aan een lezing die hij later die avond moet geven. Hij ... »
Hoe genees je een fanaticus Hoe wordt iemand een extremist en hoe kun je hem daar weer van af helpen? In twee lichtvoetige en scherpzinnige essays probeert Amos Oz een antwoord op deze ... »