Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De overlever wil op het einde dood <p>Deel drie van de wereldwijde BookTok-sensatie is er eindelijk!</p><p>Death-Cast, de ongewone organisatie die mensen laat weten dat ze binnen 24 uur zullen... »
Wat als dit het is De auteur van 'Love, Simon' en de auteur van 'Aan het einde gaan ze allebei dood', schreven samen deze nieuwe romantische komedie.
Meer gelukkig dan niet debuut, Amerikaans, New York, Bronx, homoseksualiteit, diversiteit, young adult, vertaling, New York Times, bestsellerHet indrukwekkende debuut van New York ... »
Feniksbloed De eerste fantasyroman van bestellerauteur Adam Silvera is een razendsnel avontuur vol plotwendingen en atypische personages, rond twee broers die voor elkaa... »
Zo moet het zijn Van bestsellerauteurs Becky Albertalli en Adam Silvera - het vervolg op 'Wat als dit het is'!
Ben heeft zijn eerste jaar op de universiteit overleefd, maar ... »
Zo moet het zijn Van bestsellerauteurs Becky Albertalli en Adam Silvera - het vervolg op 'Wat als dit het is'!
Ben heeft zijn eerste jaar op de universiteit overleefd, maar ... »
Op het einde gaan ze allebei dood Op 5 september, iets na middernacht krijgt Mateo een telefoontje. Het is Death-Cast, de organisatie die mensen inlicht dat ze binnen 24 uur zullen sterven. O... »
Op het einde gaan ze allebei dood Een intrigerende roman over de laatste dag van twee Amerikaanse jongens. Een New York Times-bestseller voor young adults.<br/><br/>Iets na middernacht krijgt... »
De eerste die op het einde doodgaat <p><strong>Tweede deel in de onvergetelijke Death Cast-reeks van Adam Silvera </strong></p><p>In deze prequel van 'Op het einde gaan ze allebei dood' beleven... »