Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kleine mensen in de grote wereld Overal op de wereld voelen de mensen zich klein tegenover het wereldgebeuren. De ene oorlog is nog niet voorbij of de volgende staat alweer op stapel. De men... »
Het verjaagde water Het Verjaagde Water heeft een hele generatie waterbouwers verleid tot de keuze van hun vak en het boek heeft een nog groter aantal waterbouwers geboeid of ze... »
Van vrijheid en dood In <em>Van vrijheid en dood</em>, een reisbeschrijving uit 1935, beschrijft Den Doolaard een vier dagen durend bruiloftsfeest in het Macedonische bergdorp Ga... »
Wampie <em>Wampie</em> is het verhaal van twee jonge mensen die in een zonnige zomer op elkaar verliefd worden. Wampie is een vrolijk, levenslustig en ondeugend mei... »
Ontsporingen Dit is de eerste verhalenbundel van de romancier A. den Doolaard. Maar de verhalen zijn dan ook eigenlijk meer gecondenseerde romans. Het zijn er zes bij elk... »
Grieken zijn geen goden <em>Grieken zijn geen goden</em> bevat persoonlijke reisimpressies van het Griekenland vóórdat de grote stroom zomertoeristen dit schiereiland ontdekten. A... »
Het verjaagde water Het Verjaagde Water heeft een hele generatie waterbouwers verleid tot de keuze van hun vak en het boek heeft een nog groter aantal waterbouwers geboeid of ... »
Door het land der lemen torens 'Thuis in Holland, met de regen tegen de ruiten, droomde ik van Marokko. Palmen... kamelen... een oasis... een luchtspiegeling; kortom: een land, anders dan ... »