Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Apostolisch onderwijs De brief van de apostel Paulus aan de gemeente van Filippi draagt een sterk persoonlijk karakter. Het is een heel onderwijzende brief die waarschuwend is aan... »
Naar eer en geweten Aandacht voor het geweten is van groot belang voor ons geestelijk welzijn. Juist het geweten – en niet zozeer het gevoel of het verstand – is de ingang e... »
Gij waart mijn Hulp Dit boek verscheen ter gelegenheid van het jubileum van ds. A. Moerkerken als docent aan de Theologische School van de Gereformeerde Gemeenten. De bundel bev... »
Winst uit verlies De boodschap ‘U of jij hebt kanker’ heeft grote impact. Wat een verdriet, pijn en eenzaamheid! Wie zal troost kunnen bieden?Gods Woord wijst de weg naar ... »
Zwijgt het voort Veel van wat niet gezegd behoeft, moet of mag worden overanderen, wordt toch doorverteld. Het gaat dan om intiemedingen, persoonlijke geheimen, slechte dinge... »